KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15962022
nr 1596 2022
Mario Duzel
(1938-2019), Sverige
Oljemålning, Porträtt av Mona Seilitz, Signerad. Olja på duk, 72x67 cm, yttermått inklusive ram: 86+ x81
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:25:06
100 kr
150 kr